.

.

New
PROPALM HY-F001 ultra light висока густина сунѓерот antiskid велосипед велосипед handlebar костец шарени сунѓерот костец

PROPALM HY-F001 ultra light висока густина сунѓерот antiskid велосипед велосипед handlebar костец шарени сунѓерот костец

DEN 428.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.


Детали за производот :
PROPALM HY-F001 ultra light висока густина сунѓерот antiskid велосипед велосипед handlebar костец шарени сунѓерот костец велосипед делови
Светло и удобно
Бренд : Probalm
Модел : HY-F001
Боја : црвена,сина,црна,портокалова,бела,виолетова,розева боја,кафеава,жолта,сива
Lenght : 12cm
Тежина : 42g
Изработени во Тајван
Pls изберете боја,или ние ќе испорака случајно!

Детали

Ширина(см):
2,2 см
Должина (cm):
12CM
Бренд Име:
Propalm
Материјал:
Сунѓерот
Свеж

Избор на клиенти