.

.

New
1 Пар Велосипед накладките за Shimano Deore XT 2004 Свети XT 2004 / LX 2005 / Брус BRM 965 966 MTB Планински Велосипед Диск Сопирачки

1 Пар Велосипед накладките за Shimano Deore XT 2004 Свети XT 2004 / LX 2005 / Брус BRM 965 966 MTB Планински Велосипед Диск Сопирачки

DEN 168.00
DEN 240.00

Стока
Достапно.

Затоа позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД се исклучително важни за нас. И кога ќе изберете пратката начин, тогаш ние мислам дека ќе се согласите да ги прифатите ова задоцнување ако се случува. Понекогаш ќе биде одложен до 41-60 работни дена поради царинските или други проблеми, како што се локални временски проблем, па таа треба вашата доволно трпение да чекаат за пратката.) и одржување на објектот во добра состојба, во спротивно ние ќе го задржи правото да го одбие наплата и враќање.Ако не е, можете да контактирате со нас од страна на трговија со датотеки, или е-маил, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа.
Ние зависи од клиентите задоволство да се успее.
1 Пар Смола Sintered Велосипед Диск Кочница Влошки за Shimano Deore XT 2004 Свети XT 2004 / LX 2005 / Брус BRM 965 966 MTB Планински Велосипед Диск Сопирачки
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите политика на враќање мора да се применува во рок од 7 дена (време точка започне од добивање на објектот). Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење, ако се случува.
Подолу проблеми не се применуваат за да се вратите и политика за наплата :
(1) Боја, големина разлика проблеми само како што ние ги спомнавме;
(2) Производ со некои штета поради неправилна работа;
(3) се Мијат, се користи и носење на производи;
Било каков проблем пред да нарачате, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Детали

Употреба:
патот велосипеди,планински велосипеди
Систем За Сопирање:
Хидраулични Диск Сопирачки (Хидраулична Сопирачка Рампа)
Бренд Име:
SOOCENT
Компоненти:
Влошки
Големина:
34x26.5mm
Материјал:
Полу - Метален
Број На Модел На:
924
Црн Материјал:
Смола
Зелена Материјал:
Смола (Полу-металик, повеќе бакар влакна)
Црвен Материјал:
Sintered (95% метал)
Свеж

Избор на клиенти