.

.

New
1/2/10/40/100 КОМПЈУТЕРИ MTB Планина Виткање велосипед возење Велосипед циклус Велосипед V кочница Флексибилни жица цевка за Кабелска Глупак Водич Црево челик

1/2/10/40/100 КОМПЈУТЕРИ MTB Планина Виткање велосипед возење Велосипед циклус Велосипед V кочница Флексибилни жица цевка за

DEN 136.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.

Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.Спецификација Име : Велосипед V кочница Флексибилни жица цевка Должина : 90mm Тегови : 5g/парче Функција : Флексибилни агол Материјали : челик Количина : 1/2/10/40/100 компјутери
1) прифаќаме само aliexpress стандардно плаќање.
2)на Нашите работни часови :
Сад : 18 : 00 ~ 07 : 00
Обединетото Кралство : 02 : 00 ~ 13 : 00
Кина : 09 : ~ 22 : 00
3) се стремиме да се постигне 100% задоволството на клиентите! Вашето мислење е важно за нашата континуирано подобрување. Ве молиме овозможи 10-30 дена за нарачки поради меѓународен превоз пристигнувањето
4) Ако не сте добиле објектот 60 дена по плаќање (Бразил 90 дена), ве молиме контактирајте со нас веднаш.
2) Откако ќе ги нарачате производот, ве молиме да обрнете цел веднаш за брз сервис за вас
3) Плаќањето мора да се примени во рок од 5 дена по аукцијата заврши. Ве молиме проверете со вашиот национален царинската испостава за да бидете сигурни на објекти пристигне пред тендерот!
1) Сите се врати ставки мора да се биде оригинален. (Освен за некои земји и региони)
2) Сите објекти ќе бидат испратени на вашата Pay Pal адресата на станот во рок од 1 работен ден од денот на приемот на плаќање,
3) цел е предаден од воздухопловната услуга. Ние ќе го продолжи времето за испорака и ние ќе ви обезбедиме со решение што е можно поскоро за да се обезбеди вашиот имот е безбедно.

Детали

боја:
1 персонални компјутери, 2 компјутери, 10 компјутери, 40 компјутери, 100 компјутери
Големина:
90mm
Бренд Име:
DELT
Систем За Сопирање:
V Кочница (Триење Тркала Кочница)
Број На Модел На:
DELT-VSDG01
Компоненти:
велосипед велосипед V Кочница
Свеж

Избор на клиенти