.

.

New
Ми.Xim Планински Велосипед V Кочница Велосипед Делови Додатоци алуминиум велосипед накладките V кочница

Ми.Xim Планински Велосипед V Кочница Велосипед Делови Додатоци алуминиум велосипед накладките V кочница

DEN 294.00
DEN 326.40

Стока
Достапно.

Бренд : мвр.Xim Модел : RA-996 D Должина : 110mm Кочница Подлога должина : 55мм Удар : 12mm Материјал : алуминиум легура Тежина : 160g/пар Забелешка : пар е за тркалото употреба,два пара се за две тркала.еден велосипед треба да се купи два пара

Детали

Употреба:
BMX,Круизери,Детска' Велосипеди,Планински Велосипеди
Бренд Име:
ми Xim
Систем За Сопирање:
V Кочница (Триење Тркала Кочница)
Материјал:
Алуминиум
Големина:
110mm
Компоненти:
Caliper Кочница
Број На Модел На:
m996d
Свеж

Избор на клиенти