.

.

New
6 Парови Велосипед Диск Кочница Влошки за SRAM СТРАСТВЕН Еликсир 1 3 5 7 9 R CR за SRAM XX X0 Страствен DB1 DB3 MTB Планински Велосипед Диск Сопирачки

6 Парови Велосипед Диск Кочница Влошки за SRAM СТРАСТВЕН Еликсир 1 3 5 7 9 R CR за SRAM XX X0 Страствен DB1 DB3 MTB Планински

DEN 523.00
DEN 662.40

Стока
Достапно.

И кога ќе изберете пратката начин, тогаш ние мислам дека ќе се согласите да ги прифатите ова задоцнување ако се случува.) и одржување на објектот во добра состојба, во спротивно ние ќе го задржи правото да го одбие наплата и враќање. Понекогаш ќе биде одложен до 41-60 работни дена поради царинските или други проблеми, како што се локални временски проблем, па таа треба вашата доволно трпение да чекаат за пратката. Затоа позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД се исклучително важни за нас. Но, на прв,ве молиме да ја искористам за момент да ги прочитате сите информации дадени овде.
Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење, ако се случува.Сите големи кредитни картички се accetped преку secure процесор ЗАЧУВАМ. Но, тоа трае околу 15-40 работни дена откако ќе бидат поставени.Ние Брод вашиот пакет DDU, "давачки и даноци не се платени". Сите политика на враќање мора да се применува во рок од 7 дена (време точка започне од добивање на објектот).
6 Парови Велосипед Диск Кочница Влошки за SRAM СТРАСТВЕН Еликсир 1 3 5 7 9 R CR за SRAM XX X0 Страствен DB1 DB3 MTB Планински Велосипед Диск Кочница Делови
Ние прифаќаме Alipay тука.Ако не е, можете да контактирате со нас од страна на трговија со датотеки, или е-маил, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа.
Подолу проблеми не се применуваат за да се вратите и политика за наплата :
(1) Боја, големина разлика проблеми само како што ние ги спомнавме;
(2) Производ со некои штета поради неправилна работа;
(3) се Мијат, се користи и носење на производи;
Било каков проблем пред да нарачате, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Детали

Употреба:
патот велосипеди,планински велосипеди
Систем За Сопирање:
Хидраулични Диск Сопирачки (Хидраулична Сопирачка Рампа)
Бренд Име:
SOOCENT
Компоненти:
Влошки
Број На Модел На:
SZ941BLx6
Големина:
30*33.5mm
Материјал:
Полу - Метален
Свеж

Избор на клиенти