.

.

New
Топла Продаде! Rosewheel Велосипед Кеси Рамо Чанта Велосипед Ранец Планински Велосипед Торба Pannier Задното Седиште Торба Црна/Сина BG0007

Топла Продаде! Rosewheel Велосипед Кеси Рамо Чанта Велосипед Ранец Планински Велосипед Торба Pannier Задното Седиште Торба Црна/Сина

DEN 882.00
DEN 1145.28

Стока
Достапно.


Цврст структура со ЈП памук, соочи се. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2.
Внатрешни patch џеб дизајн, за да се осигура дека пакетот простор ефективно се користат.
Со сметководствената се справи и прилагодливи рамо, рака. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Рефлексивни лента дизајн, ноќно возење ќе бидете побезбедни.3 во)
Објектот тежина : 467g/16oz
Пакет големина : 40 * 21 * 16cm (15.4 Gal
Објектот големина : 40 * 21 * 16cm (15.
Внатре сендвич слој го штити вашиот мали предмети.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPS-от). Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Супер лесно да се качи на сите видови на велосипеди. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Детали

сертификација:
Никој
Функција:
Свитлива
Бренд Име:
sonicworks
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
BG0007
боја:
црна, сина
Свеж

Избор на клиенти