.

.

New
Raceface Handlebar Јаглерод Fibe MTB/Планински Велосипед Столб Директно/Рамен Handlebar UD MatteCarbon MTB Handlebars HP03 JL880

Raceface Handlebar Јаглерод Fibe MTB/Планински Велосипед Столб Директно/Рамен Handlebar UD MatteCarbon MTB Handlebars HP03 JL880

DEN 1367.00
DEN 1775.52

Стока
Достапно.

Станот Големина : 31.8*600/620/640/660/680/700/720/740/760mm Столб Големина : 31.8*620/640/660/680/700/720/740/760mm Материјал : Целосна Карбонски Влакна Велосипед Тип : Планина Изглед : UD Тежина : 135g10g Боја : Мат Молам да ми кажете големината треба,ви благодарам!!!! (На Пример : Црвена Рамен 700/Мат***ЛОГО) Забелешка : ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене,јас ќе го испратам до тебе вистинската слика

Детали

боја:
Бела, Жолта, Црвена, Темноцрвена, Виолетова, Светло Сива, Зелена, Црна, Светло Зелена, Светло Жолта, Виолетова, Портокалова, Јасно, Мулти, Темно Сива Боја, Слива, Розова, Чоколадо
Тип:
Хоризонтална Handlebar/Еден облик на Handlebar
Компоненти:
Handlebar
Бренд Име:
ПЛАТ-P
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Ширина:
601 - 700mm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ПЛАТ
Употреба:
Планински Велосипеди
Материјал:
Јаглерод Влакна
Мат+сјајни:
580-760mm
31.8 mm:
Зелена
UD:
станот/Пораст
Свеж

Избор на клиенти