.

.

New
GUB Алуминиум Легура MTB Велосипед Телефон Носителот 31.8 mm Велосипед Handbar Клип Планината Заградата за 3.5-6.2 мобилен телефон Велосипедизам Додатоци

GUB Алуминиум Легура MTB Велосипед Телефон Носителот 31.8 mm Велосипед Handbar Клип Планината Заградата за 3.5-6.2 мобилен телефон

DEN 641.76

Стока
Достапно.

Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди ве молиме) како подарок ако не сте задоволни со нашата предмети. Функција : одговара за телефонот ширина од 50mm да 100mm, може да се состави на handlebar и матични маска, стабилна и цврста, супер издржлив со убав изглед.
Па yment
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Враќање&Замена
1. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. Многу благодарам.4 mm(се користи giveaway изолација) handlebar, одговара за 3,56. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме чувајте го врати објектот во неискористени состојба & задржи оригиналното пакување, вклучувајќи кутија и ознаки. (Освен некои земји и APO/FPO).
Гаранција & Гаранција
1. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки.8 mm Велосипед Handbar Клип Планината Заградата за 3. Ние ќе го организира превозот според адресата на купувачот да обезбеди, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката.

Детали

Употреба:
Патот Велосипеди,Планински Велосипеди,Детска' Велосипеди,BMX,Круизери
Број На Модел На:
Gub G-86
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Бренд Име:
GUB
Материјал:
Алуминиум легура
is_customized:
Yes
Ширина:
401 - 500mm
Тип:
Телефон Носителот
Компоненти:
телефон на држачот за монтирање
боја:
црна/зелена/црвена/титаниум
Тежина:
about 60g
Должина:
50mm( can adjustable to 100 mm)
Свеж

Избор на клиенти