.

.

New
2017 TOSEEK Карбонски Влакна Патот Велосипед Интегрирани Јаглерод Handlebar со 28.6 mm матични дијаметар Јаглерод Патот Handlebar Велосипед Делови

2017 TOSEEK Карбонски Влакна Патот Велосипед Интегрирани Јаглерод Handlebar со 28.6 mm матични дијаметар Јаглерод Патот Handlebar

DEN 4147.00
DEN 4608.00

Стока
Достапно.

Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Ние не сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.6 mm Пад : 125mm се Постигне : 95mm Боја : UD сјај /мет Тежина : 360g(големина : 420*100mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед 2 години гаранција за квалитет
1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.

Детали

боја:
440x90mm, 440x100mm, 440x110mm, 440x120mm, 420x90mm, 420x100mm, 420x110mm, 420x120mm, 400x90mm, 400x100mm, 400x110mm, 400x120mm
Употреба:
Патот Велосипеди
Компоненти:
Handlebar
Бренд Име:
TOSEEK
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглерод Влакна
Ширина:
401 - 500mm
Тип:
Патот Handlebar/Свиткана Бар
Број На Модел На:
TOSEEK-RHD-14-2
менгеме дијаметар:
28.1 - 29.5 mm
Свеж

Избор на клиенти