.

.

New
станот барови 3K Планински Велосипед Карбонски Влакна Handlebar MTB Велосипед столб Handlebars 31.8*620/640/660/700/720/740/760mm Велосипед Делови

станот барови 3K Планински Велосипед Карбонски Влакна Handlebar MTB Велосипед столб Handlebars 31.8*620/640/660/700/720/740/760mm

DEN 816.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ
Целосна Јаглерод Влакна композитни изградба
Засилен кочница лост зони
3k Јаглерод Ткаат Име : Целосна Јаглерод Велосипед Handlebar Материјал : T700 Карбонски Влакна Матични Менгеме Дијаметар : 31.8 mm Ширина на Стој Handlebar : 600/620/640/660/680/700/720/740/760mm Возвишени Диплома : 7 степен за Стој handlebar. Завршува на дијаметар : 22.2 mm Главната Боја : Црна Крај : Мат Тежина : pprox 100 - 165g, Овој објект е рачно изработени ,па тежина ќе постои одредена грешка е, ве молиме да се купи претпазливо.
Велосипед Тип : Планински Велосипед / Патот Велосипед 1 година гаранција за квалитет
Помина Европа Sandards и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
Пакување вклучуваат : 1 PC Handlebar

Детали

боја:
станот 580mm, рамни 600mm, рамни 620mm, рамни 640mm, рамни 660mm, рамни 680mm, рамни 700 мм, рамни 720mm, рамни 740mm, стој 600mm, стој 620mm, стој 640mm, стој 700 мм, стој 720mm, стој 740mm, стој 760mm, стој 680mm, стој 660mm
Компоненти:
Handlebar
Број На Модел На:
јаглерод handlebar
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Бренд Име:
superlogic
Ширина:
701 - 800mm
is_customized:
Yes
Употреба:
Планински Велосипеди
Материјал:
Јаглерод Влакна
Тип:
Се проголта облик на Handlebar
Тип:
Велосипедот Handlebar
Објектот:
mtb handlebar
Заврши:
3K matte
Должина:
600/620/640/660/680/700/720/740/760mm
Свеж

Избор на клиенти