.

.

New
Најновите сјај црна decals Патот велосипед мет 3K целосна јаглерод влакна велосипед handlebar и матични интегриран со stent дупки Слободен брод

Најновите сјај црна decals Патот велосипед мет 3K целосна јаглерод влакна велосипед handlebar и матични интегриран со stent дупки

DEN 2048.64

Стока
Достапно.

Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро. ) Главни Боја : мет+сјај црна decals Тежина : околу 370 g (400*90mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.6 mm(1-1/8") Ширина : 400/420/440mm Матични lenght : 90/100/110/120mm ( ве Молиме изберете ја вашата омилена големина.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер : Еллин , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!
. Ние се посвети на себе си да се направи со висок квалитет, но со евтини цена јаглерод велосипед делови, Ние го поздравуваме соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.

Детали

боја:
400 со 90mm, 400 со 100mm, 400 со 110mm, 400 со 120mm, 420 со 90mm, 420 со 100mm, 420 со 110mm, 420 со 120mm, 440 со 90mm, 440 со 100mm, 440 со 110mm, 440 со 120mm
is_customized:
Yes
Употреба:
Патот Велосипеди
Тип:
Патот Handlebar/Свиткана Бар
Материјал:
Јаглерод Влакна
менгеме дијаметар:
28.1 - 29.5 mm
Ширина:
401 - 500mm
Компоненти:
Handlebar
Број На Модел На:
RAM2-сјајна црна decals
Големина:
400/420/440*90/100/110/120mm
боја:
мет+сјај црна decals
државната:
100% нови
Свеж

Избор на клиенти