.

.

New
целосна јаглерод патот handlebar остатокот бар TT handlebar велосипед делови на велосипед Велосипед велосипед додатоци 31.8*380/400/420/440mm UD 160g

целосна јаглерод патот handlebar остатокот бар TT handlebar велосипед делови на велосипед Велосипед велосипед додатоци 31.8*380/400/420/440mm

DEN 1713.00
DEN 2015.52

Стока
Достапно.

Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели.8мм Големина : 31. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Пакување вклучуваат : 1 PC Handlebar 1.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Целосна Јаглерод Влакна композитни изградбата на Армирано-кочница лост зони UD Јаглерод Ткаат Материјал : T700 Целосна Карбонски Влакна Матични менгеме : Φ31.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Детали

боја:
мет 400mm, мет 420mm, мет 440mm, сјај 400mm, сјај 420mm, сјај 440mm
Употреба:
патот велосипеди,планински велосипеди
Компоненти:
Handlebar
Тип:
Остатокот Handlebar/TT Handlebar
Број На Модел На:
тт handlebar
Бренд Име:
TOSEEK
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглерод Влакна
Ширина:
401 - 500mm
Материјал:
T700 целосна карбонски влакна
Матични Менгеме:
31.8 mm
Големина:
400/420/440mm
Тежина:
approx 160g
Свеж

Избор на клиенти