.

.

New
FOURIERS ПАТОТ Синџир Прстен CR-E1-DX5800-110 BCD Chainring Chainwheel Опрема Патот Велосипед Синџир Прстен

FOURIERS ПАТОТ Синџир Прстен CR-E1-DX5800-110 BCD Chainring Chainwheel Опрема Патот Велосипед Синџир Прстен

DEN 2304.00
DEN 2710.08

Стока
Достапно.

2, За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, а вие треба да се плати за враќање превозот цена. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Повратни информации 1, Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис' развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни feeback за нас ако сте satisfiec со нашите производи и услуги. Тоа е најевтин превозот услуга која може да ги зачувате вашите пари, ако сте трпеливи да почека за вашите елементи.
FOURIERS ПАТОТ Синџир Прстен CR-E1-DX5800-110 BCD Chainring Chainwheel Опрема Патот Велосипед Синџир Прстен
Тесен и Широк chainrings за FC5800 105 чудак во собата,Полн CNC направени AL7075 T-651 материјал. 3,ве Молиме пратете ни е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Експедитивни Услуги трае околу 3-15 работни дена. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
За 1 X систем P.) може да биде подолго од вообичаеното време. D Ø110mm 4arm стандард.
Карактеристики на производот : За 105 (FC5800) Материјал : Алуминиум 7075-T651 Заби : 40, 42, 44, 46, 48 T Тежина : 92g (40 T) Боја : Sandblast црна, црвена, сина елоксирани
Превозот Условите 1,Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Услуга 1, Доколку производите не се исти како и опис, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.

Детали

боја:
42T Црна, 46T ЦРВЕНА, 46T Црно, ЦРВЕНО 42T
Чудак Должина:
170mm
Употреба:
Патот Велосипеди
Материјал:
Алуминиум легура
Бренд Име:
FOURIERS
Chainwheel Заби:
34-42T
категорија:
синџир тркала
Број На Модел На:
CR-E1-DX5800-110
Боја Класификација:
Црна 42T црвено 42T црна 46T црвено 46T црна 44T црвено 44T
Свеж

Избор на клиенти