.

.

New
Нови Заменливи Удар Мирување Велосипед Велосипед Возење Велосипед Страна Потпирачот Држачот За Merida

Нови Заменливи Удар Мирување Велосипед Велосипед Возење Велосипед Страна Потпирачот Држачот За Merida

DEN 262.00
DEN 278.40

Стока
Достапно.


Опис :
Едноставен, практичен дизајн Многу стабилен и издржливи Лесно да се инсталира потреба Велосипед делови и добра замена за вашиот велосипеди! Материјал : алуминиум, гума нога Навој Дијаметар : 6mm/ 0.23" Големина : 36 x 6 x 2,2 см/ 14.17" x 2.36" x 0.87" (H X W X T) (приближно) Одговара за Merida Војводата серија и Предизвикувач серија
Пакетот вклучува :
Велосипедот Потпирачот x 1

Детали

Бренд Име:
QILEJVS
реден број:
D3321
Свеж

Избор на клиенти