.

.

New
Лесни Светла Рефлексивни Прилагодливи Вест Трака за Трчање, Велосипед Возење Јавањето Велосипед Џогирање Одење Мотоцикл

Лесни Светла Рефлексивни Прилагодливи Вест Трака за Трчање, Велосипед Возење Јавањето Велосипед Џогирање Одење Мотоцикл

DEN 374.40

Стока
Достапно.

Време На Испорака :
1.
Лесни Светла Рефлексивни Прилагодливи Вест Трака за Трчање, Велосипед Возење Јавањето Велосипед Џогирање Одење Мотоцикл
Едноставен Дизајн Го Прави Активности На Отворено Да Ги Задржи Безбедно
Се што сакам трчање, пешачење или велосипедизам, но не сакате да се расправаме на носење на големи гломазна рефлексивни јакна? Не гледам подалеку
од AGPtek Refective Вест, исклучително едноставен дизајн за да се направат да се издвоите за полагање на возачите и на тој начин одржувајќи
можете безбедно во секое време, и дење и ноќе. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Удобно, Силна, Преносни & Лесен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Придобивки :
Едноставен за Употреба. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Детали

Спорт Тип:
Велосипедизам
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Рефлексивни
Ткаенина Тип:
Oxford
Материјал:
Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
ЕЛ Светкави
Свеж

Избор на клиенти