.

.

New
2018 Жените Велосипедизам долна облека Шорцеви Велосипед ГЕЛ ПОДЛОГА Shockproof Гаќи Црна Ropa Ciclismo облека велосипед краток дише црвена

2018 Жените Велосипедизам долна облека Шорцеви Велосипед ГЕЛ ПОДЛОГА Shockproof Гаќи Црна Ropa Ciclismo облека велосипед краток

DEN 570.72

Стока
Достапно.


Контакт со нас на :
Додека во случај кога не се многу среќни поради трансакцијата, ве молиме слободно да ни e-mail прво. Само неколку трае помалку од 2 недели или повеќе од 3 недели,Друга земја можеби треба малку подолго време.
Плаќање :
Можете да го видите на плаќање стил кога ќе го купите стоки.
Се враќа :
Враќање на пари или Размена на Услугата е достапна, Ако не сте задоволни. Сепак, Корисниците се одговорни за поштенски за да се вратите на објектот. Се надевам дека ќе имате убав ден и среќен шопинг!
Љубовен живот, сакаат спортски!.
Опис :
Отворено Жените Велосипедизам Шорцеви ви овозможува да го допрете во кул велосипед удобност
Sublimated графика се брилијантно храбар уште не го инхибираат breathability
Дури и да сте испотени, Велосипедизмот Шорцеви никогаш нема да се придржуваат до вашата кожа
Дише индекс на 100% , висока еластичност, брзо сушење
Боја : Како Што Е Прикажано
Материјал : 80% Полиестер,20 % Lycra
Пакетот Вклучува :
1 PCS x Велосипед Шорцеви со удобна подлога
Превозот :
Ние ги користиме Кина пост авијација пакет транспорт низ целиот свет,Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни дена од Воздухопловната откако исплата е расчисти. Но поштенски е повисока. Како чесен продавачот, ние сме секогаш отворени за да се слушне и решавање на евентуалните спорови / dissatisfactions од нашите "Кралевите"
Топло прашува :
Поради различни причини, ние може привремено да не on-line, можете да ни даде порака, или e-mail, ние ќе ви одговори во најкраток можен рок.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Функција:
Анти-пот,Брз Сува,UV Заштита
Број На Модел На:
Велосипед Долна Облека Шорцеви Кратко
Пол:
Жените
Бренд Име:
weimostar
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Свеж

Избор на клиенти