.

.

New
Жените Велосипедизам долна облека Шорцеви Гел 3D Поместена Розова Велосипед Велосипед возење Велосипед Краток Лејди Фитнес Спортски MTB Патот Велосипед Шорцеви

Жените Велосипедизам долна облека Шорцеви Гел 3D Поместена Розова Велосипед Велосипед возење Велосипед Краток Лејди Фитнес Спортски

DEN 720.00

Стока
Достапно.

ИМЕ : Жените Велосипедизам долна облека Шорцеви Гел 3 D Поместена Розова Велосипед Велосипед возење Велосипед Краток Лејди Фитнес Спортски MTB Патот Велосипед Шорцеви
Детали За Производот :
Име : Спорт Издание Јава Rnderwear
Модел : JBK-719 A
Пол : Женски
Боја : Розева
Големина : S M L XL XXL XXXL
Материјал : 85% најлон, 15% spandex
Предмет : Коњи и други спортови на отворено
Пакет : ЈП Торба
Прилог : Ознака
Карактеристики На Производот :
Употребата на 3 D три-димензионални панталони душек, на површината на користење на анти-пропадна кожа преработка на Високо-квалитетни спортски ткаенини, високо еластична дише, кожата-friendly брзо сушење 3 D стерео намалување, совршена комбинација на ергономски дизајн Може да и се возеше панталони, секојдневен панталони, фармерки и други панталони со употребата на да се намали колкот болка, возењето поудобно.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Жените
Бренд Име:
basecamp
Материјал:
Lycra,Најлон
Функција:
Анти-пот,Брз Сува
Број На Модел На:
BS706
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Карактеристики:
Брзо сушење, дише, wicking; посветла, еластична, мека
Име:
Жените Велосипедизам Долна Облека Шорцеви
Свеж

Избор на клиенти