.

.

New
Бесплатен Превозот машки Спорт Дише Shockproof Ракавици Целосна Прст Отворено Windproof Екран на Допир за Велосипед Велосипед возење Велосипед Ракавици

Бесплатен Превозот машки Спорт Дише Shockproof Ракавици Целосна Прст Отворено Windproof Екран на Допир за Велосипед Велосипед

DEN 592.00
DEN 623.04

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Најлон,Полиестер,Синтетички Кожа
Број На Модел На:
006010
Тип:
Целосна Прст
Пол:
Мажи
Функција:
Перат
Свеж

Избор на клиенти