.

.

New
Кожа Скелет Мото крос Трките Ракавици Половина Прсти Пиратски черепот занитвам Панк велосипедизам велосипед Ракавици

Кожа Скелет Мото крос Трките Ракавици Половина Прсти Пиратски черепот занитвам Панк велосипедизам велосипед Ракавици

DEN 346.00
DEN 432.00

Стока
Достапно.


Име На Производ : Мода Отворено Половина Прст Ракавици
Боја : Каки / Црвена / Црна
Материјал : дише ткаенина + ПВЦ школка
Дланки Материјал : пластични капка Анти-нула честички

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Перат
Материјал:
Крзно,Синтетички Кожа
Тип:
Половина Прст
Пол:
Мажи
Бренд Име:
BONJEAN
Број На Модел На:
Hf-08
Свеж

Избор на клиенти