.

.

New
Половина Прст Тактички Ракавици Воени Вооружени Војска Снимање Airsoft Борба Против Анти-Пропадна Гума Зглоб Нови

Половина Прст Тактички Ракавици Воени Вооружени Војска Снимање Airsoft Борба Против Анти-Пропадна Гума Зглоб Нови

DEN 225.00
DEN 291.84

Стока
Достапно.


Материјал : Микрофибер,Најлон,Гума Зглоб
Големина : Дланка обемот Средниот Прст Должина
M 20-21cm 3cm
L 21-3cm 22cm
XL 22-23cm 3cm
Пакетот вклучува : 2 buc Ракавици (1 Пар)
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Детали

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Тип:
Целосна Прст
Функција:
Перат
Бренд Име:
moke
Пол:
Мажи
Материјал:
Памук,Полиестер
Свеж

Избор на клиенти