.

.

New
WOSAWE Windstopper Отворено Спорт Скијање Екран на Допир Ракавица Велосипедизам Ракавици Mountaineering Воена Мотоцикл Трки Ракавици

WOSAWE Windstopper Отворено Спорт Скијање Екран на Допир Ракавица Велосипедизам Ракавици Mountaineering Воена Мотоцикл Трки Ракавици

DEN 430.00
DEN 767.04

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
BST-004
Материјал:
Полиестер,Spandex
Тип:
Целосна Прст
Бренд Име:
WOSAWE
Пол:
Мажи
Функција:
Перат
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тежина:
90G
Материјал:
Композитни еластична ткаенина,ски силициум честички
Големина:
M,L,XL
Свеж

Избор на клиенти