.

.

New
CHEJI Поместена Рефлексивни Топло mtb патот Велосипед Панталони Хулахопки Јава Спортски Зима Топлинска Руно Жените Велосипедизам Долги Панталони

CHEJI Поместена Рефлексивни Топло mtb патот Велосипед Панталони Хулахопки Јава Спортски Зима Топлинска Руно Жените Велосипедизам

DEN 2040.00

Стока
Достапно.

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја,овие дополнителни такси може да бидат собрани понекогаш за време на породувањето.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.ние обично испрати предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека предметите ќе се врати во нивната оригинална услови.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
CHEJI Поместена Рефлексивни Топло mtb патот Велосипед Панталони Хулахопки Јава Спортски Зима Топлинска Руно Жените Велосипедизам Долги Панталони
Точка име : Wom en Зимски панталони велосипедизам
Бренд : cheji
Пол : Wom en
Боја : Црна
S ize : S,M,L,XL,2 XL(повеќе посебни плус големина може да се направи)
Материјал : Spandex,руно
Подлога тип : 6 слоеви Сунѓерот подлога(повеќе комфорни и издржливи)
Погоден сезона : Зима
Предмети : Велосипедизам Панталони
Карактеристики : да се Чува на топло, Анти-удар,Рефлексивни
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод според вашите нарачки.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Lycra,Кашмир,Полиестер,Spandex,Микрофибер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CJ-1052G
Ткаенина Тип:
Руно
Бренд Име:
cheji
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти