.

.

New
ТРКАЛО ДО Велосипедизам Панталони Топлинска Руно Правец на Панталони Есен Зима Пролет Хулахопки Панталони Мажите Долго Панталона Велосипедизам Јава Потоплите

ТРКАЛО ДО Велосипедизам Панталони Топлинска Руно Правец на Панталони Есен Зима Пролет Хулахопки Панталони Мажите Долго Панталона

DEN 1584.00
DEN 2639.04

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Велосипедизам панталони име :
Мажи жени долго велосипедизам панталони зима топлинска руно велосипед панталони
Детали :
Материјал : Полиестер + руно обвивка, ткаенина има добра еластичност.
Функција :
1. 3 D сечење, се вклопуваат добро.
2. Странични џебови
3. Растеглив појас со drawsting
4. Топло руно ги разделуваат, да ги задржи топло
5. Мулти џебови.
6. Рефлексивни лента
Големина Должина ( cm/inch ) Половината(макси) ( cm/inch ) Бедрото ( cm/inch ) Нога отворање ( cm/inch ) M 91/35.8 93/36.7 56/22.0 26.6/10.5 L 96/37.8 96/37.8 61/24.0 26.6/10.5 XL 99/39.0 100/39.4 63/24.8 27.8/10.9 XXL 102/40.2 104/40.9 65/25.6 29/11.4 3 XL 105/41.3 108/42.5 67/36.4 30.2/11.9 Прирачник мерка, pls дозволете ни грешка спектар Сите "ГОЛЕМИНА" прикажани тука се на Кина стандард, ве молиме изберете големина од детал мерења, не својата нормална големина.
Answer : ___________________________ NOTE : Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Фланелен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
тркало до
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
тркало до
Материјал:
Полиестер
боја:
Црна
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Пакување:
Мало ознаки & Polybag
Потекло:
Произведено во Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти