.

.

New
Zealtoo 2018 Црна Пролет/Есен Брз Сува Велосипедизам Долги Панталони/Велосипедизам Лигавче Панталони Колекции Рака Мажи Mtb Носат Pantalon Ciclismo

Zealtoo 2018 Црна Пролет/Есен Брз Сува Велосипедизам Долги Панталони/Велосипедизам Лигавче Панталони Колекции Рака Мажи Mtb Носат

DEN 856.00
DEN 1007.52

Стока
Достапно.

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ако ви се допаѓа други превозот стилови или промет на големо,ве молам да ми кажете.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние само брод да се потврди цел адреси. додадете пропадна-доказ лизга бенд на botm на Велосипедизмот панталони,
3 coolmax влошки одговараат за долго велосипедизам, исто така, ги задржи на кожата безбедно ,
4 Достави Боја , никогаш не исчезнува ,
Големина на табелата
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Велосипедизам
Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Lycra,Полиестер
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
ZT1803PBN002
Бренд Име:
Zealtoo
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Пол:
човекот/жената
Спорт Тип:
Велосипедизам / Велосипеди /Спортски Велосипед
Сезоната:
пролетта и есента
подлога:
силиконски подлога
Материјал :
Полиестер и Lycra
боја:
Црна
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL 4XL
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Обичај:
Може да Прилагодено ве Молиме контактирајте со нас.
Свеж

Избор на клиенти