.

.

New
Решетки Beanie Baggy Волна Есен, Зима И Топло, Плетени Ски Шапка Велосипедизам Капи

Решетки Beanie Baggy Волна Есен, Зима И Топло, Плетени Ски Шапка Велосипедизам Капи

DEN 202.00
DEN 396.48

Стока
Достапно.


Решетки Beanie Baggy Волна Есен, Зима И Топло, Плетени Ски Шапка Велосипедизам Капи
Опис : 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Топло и убаво, совршено ладното време придружник. Еластичен и прилагодлив
Спецификација : Пол : Унисекс Материјал : Волна Боја : Црна, вино црвено, беж, светло сива, кафе Големина : Една големина (прилагодливи) Обемот 46cm (флексибилна), длабока околу 27.5 cm Сезона : Зима/Есен
Напомена : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2. Боите можат да бидат различни, како разлика екранот, ве Молиме да се разбере.
Пакет се вклучени : 1* Beanie Волна Шапка ве Молиме љубезно Забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во меур торби, Не мало кутија!
Ние го прифатат плаќање преку Ali Pay САМО. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите. Ако сте ја купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.

Детали

Тип На Објект:
Капа
Спорт Тип:
Велосипедизам
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Материјал:
Волна
Број На Модел На:
волна поврзана шапка
Бренд Име:
Huntgold
Материјал:
Волна
Големина:
One size (adjustable) Circumference 46cm (flexible), deep about 27.5cm
Пакет Се Вклучени:
1* Beanie Волна Шапка
Свеж

Избор на клиенти