.

.

New
Нови Професионални Поларизирана Велосипедизам Очила Велосипед Очила Спортски Велосипед очила за сонце со УВ 400 Со 4 Боја

Нови Професионални Поларизирана Велосипедизам Очила Велосипед Очила Спортски Велосипед очила за сонце со УВ 400 Со 4 Боја

DEN 477.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.


• 15-30 работни дена бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, 7 - 10 работни дена од Експрес испорака
Политика на враќање За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.
Материјал : PC (Леќа), pmct (Рамка)
Вклучува : 1 очила случај & 1 очила торба
1 очила платно
1 Glasses Рамка 1 очила јаже 1 Рамка за myopia леќа
1 поларизирана тестирање лист
1 пар леќи
STS011(Рамка Боја : White_Red )
STS014 (Рамка Боја : Black_White )
STS015 (Рамка Боја : Мат Black_White )
STS016 (Рамка Боја : Мат Black_Yellow )
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам плаќање,подобро и за вас и,тоа е лесно и бесплатно да ја користите.
УЛТРА ЛЕСЕН
Како и со било дел од високи перформанси опрема, тежина е важен фактор. За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста.

Детали

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
EOC
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќа Ширина:
4.1 cm
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Пол:
Мажи
рамка боја:
Повеќе
Бренд Име:
comaxsun
Леќа Висина:
7cm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти