.

.

New
MEETLOCKS Спортски очила за сонце Со Анти-Магла Леќа Велосипед очила за сонце Со 3 Бои, УВ 400 Леќи за Отворен Спортскиот Риболов Возење

MEETLOCKS Спортски очила за сонце Со Анти-Магла Леќа Велосипед очила за сонце Со 3 Бои, УВ 400 Леќи за Отворен Спортскиот Риболов

DEN 960.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.

Ве молиме Не се Одржи на очила за сонце во Таква Лоша Средина на Висока Температура или Долго Време Влажна, да се Избегне Деформација. Тежина
200g/Пар Леќи Материјал
Shatterproof Нераскинливо КОМПЈУТЕР. Прилагодливи Носот Подлога Висок Квалитет Гума Леќи' Боја И Функција Во Детали 1>.Лесен-за-користење Меѓусебно Слушалка Систем, Вклучувајќи ги и Флексибилна, Екстра Широк Главата на Рака.Сина Обложени Леќи : Елиминира и Филтер Расфрлани Зраци, Блокира Зраци се гледа од страна Мазна и Сјајна Површина, Погоден За Секојдневна Отворено Спорт Во Сончеви Денови.Сребро Обложени Леќи : Елиминира и Филтер Расфрлани Зраци, Блокира Зраци се гледа од страна Мазна и Сјајна Површина, Погоден За Секојдневна Отворено Спорт Во Сончеви Денови. Пакување Листа
1 * Спортски Очила Рамка
3 Пара * Леќи
1 * MEETLOCKS Тешко Заштита Случај
1 * Еластичен Спорт Појас
1 * Microfibre Торбичка : Може Да Се Користи Како Ткаенина За Чистење
1 *MEETLOCKS Услуга Картичка Производ Одржување
1.
Детали за производот Точка Име MEETLOCKS Спортски очила за сонце Со Анти-Магла Леќи, Велосипед очила за сонце Со 3 Бои, УВ 400 Леќи,За Надворешна Спорт,Риболов,Возење Стакло Рамка Направен од Висок Квалитет На Поликарбонат, Флексибилен И Лесен. Не Користете Алкохол или Други Хемикалии за Чистење на Леќи, за да се Избегне Површината Скршени.Ве молиме Чистење на Леќите со Вода или Избришете Ги со Мека Ткаенина за Чистење Вклучени Редовно.

Детали

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам
Леќа Ширина:
64mm
рамка боја:
Црна
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Оптички Леќи Атрибут:
ув 400
Бренд Име:
СЕ СРЕТНЕ БРАВИ
Број На Модел На:
SP-1603
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќа Висина:
43mm
Пол:
Унисекс
Спорт Тип:
Возење велосипед,риболов, Возење
Свеж

Избор на клиенти