.

.

New
BXIO Зима Топлинска Руно Велосипедизам Џерси Топло 2017 Про Mtb Долг Ракав Мажите Велосипед Носат Облека Maillot Roupa Ciclismo 082-J

BXIO Зима Топлинска Руно Велосипедизам Џерси Топло 2017 Про Mtb Долг Ракав Мажите Велосипед Носат Облека Maillot Roupa Ciclismo

DEN 979.00
DEN 1919.04

Стока
Достапно.

ние плати висока внимание на секој клиент. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга. Враќање Забелешки : 1. * Ние ја проверите нашите производи, еден по еден пред да се спакуваат и да брод за да бидете сигурни дека количината и во добра состојба. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба .Ако не сте задоволни со нашите производи,се надеваме дека ќе може да се поврзете со нас однапред,и ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот за враќа инструкции. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.(ние испрати страна на меѓународните парцела,на оданочување ретко се случило во некои земји) 5).Повратни информации причината каде што се добива погрешна за нас.

Детали

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Навремено,Ензим Изми,Анти-Смалуваат,Компресирана,Анти-пот,Џебови,Рефлексивни
Сезоната:
Зима,Есен,Пролет,Лето
Материјал:
Polyethersulfone,Viscose,Микрофибер,Lycra,Полиестер,Ацетат
is_customized:
Yes
Бренд Име:
BXIO
Број На Модел На:
BX-0109W082-J
Џебови:
3 Задните Џебови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Radfahren Ausrustung:
Radtrikot Поставите Kurz Damen
Equipo de Ciclismo:
ropa ciclismo
Циклус сет:
велосипед облека
Големина:
XXS,XS,S,M,L,XL,XXL,3XL
Облека Големина Стандарди:
Според големината на табелата
Ropa Ciclismo Hombre Invierno:
Велосипедизам Џерси Invierno Hombre
Свеж

Избор на клиенти