.

.

New
Racmmer 2018 Велосипедизам Џерси Mtb Велосипед Облека Велосипед Носат Облека Краток Maillot Roupa Ropa Де Ciclismo Hombre Verano #DX-31

Racmmer 2018 Велосипедизам Џерси Mtb Велосипед Облека Велосипед Носат Облека Краток Maillot Roupa Ropa Де Ciclismo Hombre Verano

DEN 636.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.

Назад Со 17 Степен Свиткано За Да Се Обезбеди Удобно Чувство
ГОРНИОТ МАТЕРИЈАЛ (Кул Max,Кожата Пријателски)
3 D Структура Со Супер Фини Влакна, Удобно И Пот Навлегувањето,Кул Max Носи Голема Еластичност Не Tensive Посебни Текстура За Сонце Proof And Antibiosis
НАЈДОБРИ ПАТЕНТ (1000 Пати На Сигурност Тест) ДОЛГО ДОЛНИОТ РАБ (Кул Max,Кожата Пријателски)
Полу Отвори Патент Е Добар Изглед И Правец На Докажување.Крои Дизајн , Добро Истегнување . Во Случај На Овие Непријатни Работи Се Случуваат, Се Надеваме Дека Купувачот И Продавачот Може Да Комуницира Активно Да Се Реши Спорот На Флексибилен Начин. Ретки Предмети И Големи Нарачки Може да Потрае Малку Подолго време. Како Ние Се Стремиме Да Се Обезбеди Меѓусебна И Позитивни Трансакции 3. Превозот Вклучува Поштарина, Ракување. Следење На Број Ќе Се Обезбедува Само За Регистрација На Превозот 5.
- КОНТАКТ - Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте Со Нас Слободно, Можете да Ни Порака Во Trademanager. Ако Не се добие Одговор во Рок од 24 Часа(Ексклузивно На Викенди И Празници), Значи дека Ние Не Може да примам Пораката.
- ПОВРАТНИ информации -
1.
ТКАЕНИНИ
Велосипедизам Џерси Материјал : 100% Полиестер,Погоден За Носене,И Wicking Ергономски Сече , Се Вклопуваат Кожата Многу Добро,Целосно Ја Покажа Убавината На Спортот
СТРАНА ТКАЕНИНА
Страна Ткаенини : Large Grid Ткаенина. Тоа Докажува Да Биде Сигурен По Над 1000 Пати На Тест.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
is_customized:
Yes
Функција:
Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Дише,Брз Сува,Анти-пот,Џебови
Пол:
Мажи
Бренд Име:
RACMMER
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Полиестер,Lycra,Spandex
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Sleeve Должина(cm):
Краток
Патент Должина:
Целосна Патент
Број На Модел На:
#DX-31
Јака:
О Деколте
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти