.

.

New
BXIO Долг Ракав Спортски MTB Велосипед Облека Дише Мажите Кошула Патот Планински Велосипед Носи Велосипедизам Џерси Maillot Ciclismo 006

BXIO Долг Ракав Спортски MTB Велосипед Облека Дише Мажите Кошула Патот Планински Велосипед Носи Велосипедизам Џерси Maillot Ciclismo

DEN 979.00
DEN 1919.04

Стока
Достапно.

(ние испрати страна на меѓународните парцела,на оданочување ретко се случило во некои земји) 5). Ние НЕ сме ОДГОВОРНИ за загубени пакети. Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг!!
. Ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и да се обезбеди објект ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување.ние плати висока внимание на секој клиент. Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот за враќа инструкции. Ако имате било каков проблем со примените предмети, ве молиме, контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад. * Ако ви се допаѓа нашите производи,ве молиме да ни даваат пофалби. * Сакате можете да ни нудат 5-Ѕвезда повратни информации како награда.Повратни информации причината каде што се добива погрешна за нас.Долг Ракав Спортски MTB Велосипед Облека Дише машка Кошула Патот Планински Велосипед Носи Велосипедизам Џерси Maillot Ciclismo 006
ПРЕВОЗОТ 1). ВРАЌАЊЕ & EXCHANGE * Ако ние испрати на погрешен стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. * Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Навремено,Ензим Изми,Анти-Смалуваат,Компресирана,Анти-пот,Џебови,Рефлексивни
Сезоната:
Зима,Есен,Пролет,Лето
Материјал:
Polyethersulfone,Viscose,Микрофибер,Lycra,Полиестер,Ацетат
is_customized:
Yes
Бренд Име:
BXIO
Број На Модел На:
BX-0109HG006-J
Џебови:
3 Задните Џебови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Radfahren Ausrustung:
Radtrikot Поставите Kurz Damen
Equipo de Ciclismo:
ropa ciclismo
Циклус сет:
велосипед облека
Големина:
XXS,XS,S,M,L,XL,XXL,3XL
Облека Големина Стандарди:
Според големината на табелата
Ropa Ciclismo Hombre Invierno:
Велосипедизам Џерси Invierno Hombre
Свеж

Избор на клиенти