.

.

New
Racmmer 2018 Дише Про Велосипедизам Џерси Лето Mtb Облека Краток Велосипед Облека Ropa Maillot Ciclismo Велосипед Носат Комплет #DX-13

Racmmer 2018 Дише Про Велосипедизам Џерси Лето Mtb Облека Краток Велосипед Облека Ropa Maillot Ciclismo Велосипед Носат Комплет

DEN 633.00
DEN 1151.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Бренд Име:
RACMMER
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-пот,Џебови,Анти-Навремено
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
#DX-13
Ткаенина Тип:
Џерси
Јака:
О Деколте
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти