.

.

New
KETIYUAN 2018 Нови Arrivel Велосипедизам Облека Велосипед Тим Облека Поставите Mens Велосипед Џерси Ropa Ciclismo

KETIYUAN 2018 Нови Arrivel Велосипедизам Облека Велосипед Тим Облека Поставите Mens Велосипед Џерси Ropa Ciclismo

DEN 803.00
DEN 1360.80

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
#8828
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Lycra,Полиестер
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
KEYIYUAN
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-пот,Џебови,Анти-Навремено
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
is_customized:
Yes
Објектот:
велосипедизам џерси/ropa ciclismo/велосипедизам џерси
боја:
Бела
Перница:
3D Силика Гел Подлога
Големина:
S-3XL
Материјал:
100%полиестер,100%lycra
Стил:
краток лигавче сет
Спорт Тип:
Велосипедизам
Е Прилагодена:
Yes
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Плетени
Свеж

Избор на клиенти