.

.

New
SPEXCEL Црна ПРО ТИМ ВЕЛОСИПЕДИЗАМ WINDPROOF ВЕЛОСИПЕД ВЕСТ ЛЕСНИ велосипедизам Gilet решетката ткаенина на задниот Ropa Ciclismo патот велосипед јакна

SPEXCEL Црна ПРО ТИМ ВЕЛОСИПЕДИЗАМ WINDPROOF ВЕЛОСИПЕД ВЕСТ ЛЕСНИ велосипедизам Gilet решетката ткаенина на задниот Ropa Ciclismo

DEN 1055.52

Стока
Достапно.

Достапни Големина : XS/ S / M / L / XL / XXL / 4. * Ние работиме многу напорно за вашиот 100% позитивни повратни информации. * Се целосно искрен со се што сакате да знаете, не се наоѓа помеѓу продавачот и купувачот.Нашиот модел е 174cm,60kg Носат S големина 1. Продавачот Ветување * Ажурирање на нови објекти во нашата продавница секојдневно. Ако ви треба побрзо пратката, ве молиме изберете превозот начин сакате и плати дополнителни трошоци.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. * Ако постои квалитетот на производот, или делови нецелосни толку долго колку што се во можност да ги презентира релевантните објаснувачки материјали, ние ќе ви обезбедиме со враќање на услугата. * Ние гарантираме дека стоките се предмет на ригорозни квалитет проверки за да се осигура дека стоката ќе примите со добар квалитет.100% Реална слика 5. Повратна информација * Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Или контактирајте со нас однапред. Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба .

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови,Windproof
Сезоната:
зима,есен,пролет
Материјал:
Полиестер,Spandex
Бренд Име:
SPEXCEL
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
Велосипедизам Gilet
Свеж

Избор на клиенти