.

.

New
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Водоотпорен Windproof Велосипедизам Правец на Прашина Јакна Планински Велосипед Облека Џерси Велосипедизам Велосипед Мантил За Жени Мажи

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Водоотпорен Windproof Велосипедизам Правец на Прашина Јакна Планински Велосипед Облека Џерси Велосипедизам

DEN 761.00
DEN 1334.40

Стока
Достапно.


Повратни информации
Ве молиме да оставите позитивен фидбек 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата единици и услуги.
Ние исто така, обезбеди бесплатно одржување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.)
Испорака
(Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ, итн. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. За вашето задоволство и позитивни повратни информации се навистина многу важно за нас, Yopoon Компанија, Кина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Ние поддршка на овој избор. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ велосипеди освои награди за дизајн.
ТОЧКА ИМЕ : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Водоотпорен Windproof Велосипедизам Правец на Прашина Јакна Планински Велосипед Облека Џерси MTB Велосипед Велосипед Мантил За Жени Мажи
За ЗАПАДОТ ВЕЛОСИПЕДИЗАМ
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ започна во 2001 година, со една цел : да се Создаде различни велосипедизам искуство за луѓето од целиот свет.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
YP0202136AAA
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Запад Велосипедизам
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Рефлексивни,Windproof,Водоотпорен
Сезоната:
Зима,Есен,Лето,На Пролет
Материјал:
Полиестер,Најлон
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Џерси Поставува
Спорт Тип:
Велосипедизам
is_customized:
Yes
Функција:
Водоотпорен
Пол:
Мажи/Жени
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Велосипедот Мантил Број:
YP0202136
Велосипедизам Мантил Боја:
Зелена,Сина,бела,црна
Велосипедизам Мантил на Потекло:
Жеџијанг, Кина(Копно)
Свеж

Избор на клиенти