.

.

New
Teleyi Бренд Трки Спортски Тим Велосипедизам Џерси Блузи Лето Професионални Велосипед возење Велосипед Облека Дише mtb Велосипед Џерси Кошула

Teleyi Бренд Трки Спортски Тим Велосипедизам Џерси Блузи Лето Професионални Велосипед возење Велосипед Облека Дише mtb Велосипед

DEN 695.00
DEN 1007.04

Стока
Достапно.


Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ако не знаете како да се избере големината ,ве молиме да ми кажете вашата висина и тежина или друго тело на податоци
Ви благодариме за вашето внимание !
Teleyi Бренд Трки Спортски Тим Велосипедизам Џерси Блузи Лето Професионални Велосипед возење Велосипед Облека Дише mtb Велосипед Џерси Кошула Maillot Ropa Ciclismo
Опис :
Материјал : 100% Полиестер
Брз-сува функција и да се чувствувате поудобно
Висок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот
Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба
Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа
Пакетот Вклучува :
1 Парче x Велосипед J ersey Врвот
- ПРЕВОЗОТ -
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Анти-пот,Дише,Џебови,Брзо Сува
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Број На Модел На:
CC6387
Ткаенина Тип:
Џерси
Бренд Име:
TELEYI
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти