.

.

New
Велосипед Долг џерси Мажите Велосипедизам облека Велосипед Облека MTB Ropa Ciclismo Maillot Долг Ракав Маици Черепот Блуза се Зголеми црвени череп

Велосипед Долг џерси Мажите Велосипедизам облека Велосипед Облека MTB Ropa Ciclismo Maillot Долг Ракав Маици Черепот Блуза се

DEN 914.00
DEN 1050.24

Стока
Достапно.


Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Пакетот Вклучува :
1 Piece x Велосипед Џерси 1 Парче x Велосипед Џерси Врвот
Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling
Сезоната:
есен,пролет
Број На Модел На:
Мажите Велосипедизам Долго Џерси Врвот
Материјал:
Полиестер,Микрофибер
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Бренд Име:
XINTOWN
Свеж

Избор на клиенти