.

.

New
Zealtoo 2018 Mens Велосипедизам Јакни Windproof Грб се Задржи Топло Зелена сина Пролет, Есен Зима Велосипедизам Облека

Zealtoo 2018 Mens Велосипедизам Јакни Windproof Грб се Задржи Топло Зелена сина Пролет, Есен Зима Велосипедизам Облека

DEN 846.00
DEN 1128.48

Стока
Достапно.


Информација За Производот :
•Тип : велосипедизам колекции
•Под Тип : долг Ракав
•Спорт : Велосипедизам/Велосипеди/Патот Велосипедизам
•Материјал : polyster, lycra, coolmax
•Измијте го со студена вода : 30°
•Миење веројатно бои заедно
•Не четка
•Не кајгана
•Кул iron
•Да се стави во миење џеб кога се мијат во машина
Повеќе детали inforamtion :
1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Добредојдовте во мојата продавница!
Сите производи се фабрички директна продажба,Европа, квалитетот,цената на Виетнам. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Високи Перформанси Ткаенина за блузи, полиестер + lycra за панталони ;
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. додадете пропадна-доказ лизга бенд на botm на Велосипедизмот панталони,
3 три elasticized задните џебови на задниот дел на облека
4 coolmax влошки одговараат за долго велосипедизам, исто така, ги задржи на кожата безбедно ,
5 Поднесе Боја , никогаш не исчезнува , целосна должина патент , полна големина (може да се направи повеќе поголема големина );
Големина на табелата (cm) Големина Должина градите Ракав должина M 64 112 78 L 66 116 79 XL 68 120 80 XXL 72 124 81 XXXL 72 128 82
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Џебови,Windproof,Рефлексивни
Сезоната:
Зима,Есен,Лето,На Пролет
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
CJ-02
Бренд Име:
Zealtoo
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Пол:
човекот/жената
Спорт Тип:
Велосипедизам / Велосипеди /Спортски Велосипед
Свеж

Избор на клиенти