.

.

New
Suosikki година Нови Пристигнување Формално Партија Вечерни Фустани Vestido де Феста Чипка-Up Долго Gown Чипка Монистра Чај-должина бесплатен превозот

Suosikki година Нови Пристигнување Формално Партија Вечерни Фустани Vestido де Феста Чипка-Up Долго Gown Чипка Монистра

DEN 2352.00

Стока
Достапно.


Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка,Sashes
Бренд Име:
Suosikki
Ткаенина Тип:
Чипка
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Најлон,Spandex,Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
150EVD
Деколте:
О Деколте
Фустани Должина:
Чај-Должина
Половината:
Природни
Свеж

Избор на клиенти