.

.

New
Новиот Црвен Beading Вечер Фустан 2017 Илузија Vestido Noche De Backless Пром Фустани Долг Увезени Партија Се Облекуваат Бесплатен Превозот

Новиот Црвен Beading Вечер Фустан 2017 Илузија Vestido Noche De Backless Пром Фустани Долг Увезени Партија Се Облекуваат Бесплатен

DEN 6869.00
DEN 7632.00

Стока
Достапно.

Препорачуваме Нови Црвени Beading Вечер Фустан 2017 Илузија Vestido Noche De Backless Пром Фустани Долг Увезени Партија Се Облекуваат Бесплатен Превозот
ПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум? A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти. П : дали Ќе бидам во можност да го смени мојот фустан ако јас го примам него и тоа не одговара точно во право? А : ве Молиме имајте предвид,ние имаме 3 или повеќе шивачка да се измери фустан големина пред да се испраќаат,доколку големината не е иста како и детали у ни покаже, ние не ќе го испрати надвор до ист како и детали у ни покаже, па големината мора да биде во право,ако у најдете фустан не одговара на вашето тело,ве молиме проверете ја големината у ни покаже и да се измери себе тело,проверете дали у ни покаже точната големина; П : Ќе фустан изгледа токму како што се прикажани на сликите? А : ве молиме исто така, наведуваат : ние само обичај се облекуваат според сликата,па затоа е многу тешко што се облекува исто како слика,па,ако u само не ми се допаѓа фустанот,ние не може да го прифати наплата;надевам u може да се разбере ова, и ве молиме да го прочитате политика на враќање внимателно пред цел. П : Како можам да бидете сигурни дека јас сум нарачување на правото големина? О : Кога да нарачате облека за вашиот специјален повод онлајн, во право си да се плаќаат поголемо внимание за добивање на големината право! Бидејќи ние сме една меѓународна компанија, нашата облека може да се изврши поголем или помал од стандардните големини што се користи за да се. Добивање на професионално мери е најсигурен начин за да се обезбеди финален производ ќе достигне совршено прилагоден.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Силуета:
А-Линија
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Илузија
Деколте:
Висок
Бренд Име:
ELNORBRIDAL
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Број На Модел На:
vestido noche de
Половината:
Природни
Свеж

Избор на клиенти