.

.

New
Вистинска Слика Линија Долга Вечер Фустан Beadings Кристал Bodice Отвори Задната Страна Домот 2017 Vestido Де Феста Нови Пром Фустани

Вистинска Слика Линија Долга Вечер Фустан Beadings Кристал Bodice Отвори Задната Страна Домот 2017 Vestido Де Феста Нови Пром

DEN 3974.00
DEN 6624.00

Стока
Достапно.


Вашето задоволство е наша долгорочна извршување и upmost загриженост. Откако на вашиот пакет пристигна, ние ве охрабруваме да ги отворите и да се провери за да бидете сигурни дека предметите што ние ги направивме ги исполнува вашите барања.
Обидете се вашите елементи на колку што е можно побрзо, без отстранување на ознаки, менување, или за перење.
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Lhasa Roland_love , можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 7 дена од доставената датум.
Барање :
1. Со цел да се реши вашиот проблем што е можно побрзо, ве молиме контактирајте Персонал за Услуги на Корисниците прв
2. Објектите што сте ги примиле во 7days од испорачаната датум.
3. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет
4. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
5. Откако ќе го примените вашиот враќање парцела информации и следење Не,ние ќе рефундирање на вашите пари на вашата сметка во рок од 2-7 работни дена
Најдобар Избор за Висок Квалитет на Фустани по Конкурентна Цена!
Најдобар Квалитет и Внимателно Обработка
Поврзани Фустан

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Кристално
Половината:
Империја
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
Воз:
Никој
Бренд Име:
BEPEITHY
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Стил Тип:
ОЕМ
Затворање:
YKK патент/Чипка-Up
Ткаенини:
100% Полиестер
MOQ:
1 Парче
Свеж

Избор на клиенти