.

.

New
Рајна Реална Слика Капа Ракави Шампањ и Црн Вез Монистра А-линија Формално Фустан Вечер Фустан

Рајна Реална Слика Капа Ракави Шампањ и Црн Вез Монистра А-линија Формално Фустан Вечер Фустан

DEN 24480.00
DEN 28799.52

Стока
Достапно.


Забелешка
A : нема иста лисја во светот,Ние не може да гарантира облекува исто како на сликата, се Облекуваат Да Се Направи во Сопствени Големина,Боја, Дизајн.
Тоа ќе трае 20-25 работни дена за да се прилагоди на вашиот фустани од страна на професионални dres smaker. Ве молиме проверете со вашиот Биста големина , Половината Големина , Хип Големина , Природно висина со нашите стандардни димензии,а ако не сте сигурни за вашата големина, тогаш ве молиме пишете ни, ви благодариме;
2.
Б : Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.
Б : ТНТ или DHL е сила за поголемиот дел од земјата во целиот свет, но превозот цена ќе биде малку поголем од ЕМС. Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат! Се надевам дека ќе уживате во нив!
Купувачи Упатство
(1)ве Молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно. Оваа Цена е за стандардна големина , не за сопствени направени, па ако сакате да обичај прави фустан, тогаш ве молиме љубезно договор со нас, ви благодариме;
4.
Кога ќе се планирање да се купи овој фустан од нас,ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате тоа јасно се како што е подолу
1.Ве молиме следете ги мерење инструкции,и да се измери себе внимателно. Се врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност. Кога ние брод на објектот за вас, ние ќе се печати "ПОДАРОК" ont тој пакет, можноста на царинските полнење е ретко. Оваа цена е само за стандардна големина,ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид тоа,ви благодариме
6.
боја Информации
Можете да го изберете ја вашата омилена боја на фустан од нашите боја табела. Колку се трошоците за царинските/данок?
-Како за царинската такса, тоа зависи од сопствени канцеларија во вашата земја. Исто така, тоа ќе потрае околу 5-7 работни дена за пакетот патува од нашите капацитети до вашата дестинација.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14W, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
Scalloped
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Везови
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Бренд Име:
JIALINZEYI
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Слика Тип:
Вистински Слики
Свеж

Избор на клиенти