.

.

New
Сребро Вечерни Фустани 2018 А-линија Долги Ракави Chiffon Appliques Beaded Жените Долго Вечер Gown Пром Фустани Облека Де Соаре

Сребро Вечерни Фустани 2018 А-линија Долги Ракави Chiffon Appliques Beaded Жените Долго Вечер Gown Пром Фустани Облека Де Соаре

DEN 3407.00
DEN 3744.00

Стока
Достапно.


Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 5-7 Работни Дена DHL 3-5 Работни Дена ТНТ 3-5 Работни Дена ПРОЗОРЦИ 3-5 Работни Дена FEDEX во Рок од 3 Работни Дена
3. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. Ви благодариме!.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка,Appliques
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Вграден Градник:
No
Деколте:
Лажичка
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Свеж

Избор на клиенти