.

.

New
Рајна Вистински Примерок Слика Црна Чипка со Кристално Сирена Секси Backless Висок Квалитет Gown Партија Фустани Вечерни Фустани

Рајна Вистински Примерок Слика Црна Чипка со Кристално Сирена Секси Backless Висок Квалитет Gown Партија Фустани Вечерни Фустани

DEN 20400.00
DEN 23999.52

Стока
Достапно.

Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме следете ги мерење инструкции,и да се измери себе внимателно. Ние ви препорачуваме секогаш кога е можно, ќе добие квалификувани seamstress да се измери вашиот фустан големина.Ако не сте во овие земји, што подобро би се избере друг брод компанија. Колку долго тоа може да се земе за изработка на облека, по мојот купување/цел?
- Тоа трае околу 15-20 дена фустан за подготовка, по плаќање и цел на Информации(фустан во боја,големина, други критериуми) примени. како што се боја, големина на проблемот, customizes фустан не се достапни за политика на враќање.
боја Информации
Можете да го изберете ја вашата омилена боја на фустан од нашите боја табела. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Б : ТНТ или DHL е сила за поголемиот дел од земјата во целиот свет, но превозот цена ќе биде малку поголем од ЕМС.
2) Точка(а) мора да се врати во неговата оригинална состојба со никакви знаци на истрошеност, солза, или мириси.
Забелешка
A : нема иста лисја во светот,Ние не може да гарантира облекува исто како на сликата, се Облекуваат Да Се Направи во Сопствени Големина,Боја, Дизајн. Откако ќе се плати за мене ,ве молам кажете ми ги вашите точно мерење на 24 часа , така што ќе може да прими фустан брзо !Ако ви треба било која друга боја или посебни барања, молам контактирајте ме преку Е-пошта. Кога ние брод на објектот за вас, ние ќе се печати "ПОДАРОК" ont тој пакет, можноста на царинските полнење е ретко. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Превозот време обично за 3-5 дена. Ве молиме наведете проблемот на примените добра и на причината за враќање.
Кога ќе се планирање да се купи овој фустан од нас,ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате тоа јасно се како што е подолу
1.
Тоа ќе потрае 15-18 работни дена за да се прилагоди на вашиот фустани од страна на професионални dres smaker.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14W, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка,Кристално
Ткаенина Тип:
Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Деколте:
Лажичка
Бренд Име:
JIALINZEYI
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Природни
Материјал:
Сатенски
Слика Тип:
Вистински Слики
Свеж

Избор на клиенти