.

.

New
2017 Модна Вечер Чанти Сребро Злато Ден Спојки Сина, Црна Свадба Чанта Totes Гласник Кеси Синџир Рамо Чанти ZD455

2017 Модна Вечер Чанти Сребро Злато Ден Спојки Сина, Црна Свадба Чанта Totes Гласник Кеси Синџир Рамо Чанти ZD455

DEN 828.00
DEN 1103.52

Стока
Достапно.


Боја : црвена, сина, црна, злато, сребро.
Големина : 22*11.5*5cm, рака 120cm. pls дозволете 1-3 см грешка
Материјали : polyster
Употреба : навечер кеси чанта свадба торба ден спојки канџите
Стил : посебни 2017 вечер чанти жени ден спојки
За слика : 100% реална слика шоу
Сите елегантен Дама и мис се одржи на модата спојки кога неговата во важни партија свадба или било каде , мора да го одржи брзо за 2017 најпопуларните спојката да биде партија кралица за да ми биде кралица !!!

Детали

Големина:
small evening clutch
Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
ZD455 5 боја спојки кеси
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Обликот:
Размавта
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Никој
Бренд Име:
Luxy месечината
Главен Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
боја:
Црвена, сина, црна, злато, сребро.
Големина:
22*11.5*5cm
Материјали:
Polyster
Стил:
Жените Рака Торба Ден Спојки Торба
Употреба:
вечер торба свадба кеси чанта ден спојки
за слика:
100% реална слика шоу
Свеж

Избор на клиенти