.

.

New
Нови ПВЦ пластични Количка за Трајни Цвет Вазна,Креативни предмети за домаќинството;Новина предмети;Насловна & канцеларија декоративен производ

Нови ПВЦ пластични Количка за Трајни Цвет Вазна,Креативни предмети за домаќинството;Новина предмети;Насловна & канцеларија декоративен

DEN 2875.00
DEN 3382.56

Стока
Достапно.


Име : ПВЦ пластика Количка за Трајни Цвет Вазна
Големина : 27.5 x 15 cm
Дизајни : многу, многу модели,случаен испорака.
Забелешки : облик и Г форма микс на испорака. Како нови дизајни доаѓаат често, па нивните е никој начин да се избере, само се меша случаен дизајни за да ги испратите.
Облик
Д форма

Детали

Големина:
M
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
HG005
Стил:
Американски Стил
Материјал:
Пластични
Бои:
шарени
Материјал:
Транспарентен ЈП + PA
Обликот:
Вазна
Карактеристики:
Елегантна и не протекување
Тежина:
> 10 g
Пакување:
Индивидуални Opp пакување
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти