.

.

New
Jingdezhen керамика насликани сини и бели порцелански вазна дневна соба ТВ кабинет декорација Дома Мебел порцелански украси

Jingdezhen керамика насликани сини и бели порцелански вазна дневна соба ТВ кабинет декорација Дома Мебел порцелански украси

DEN 12035.00
DEN 12940.80

Стока
Достапно.


Една милијарда сто и единаесет милиони сто и единаесет илјади сто и единаесет
Една милијарда сто и единаесет милиони сто и единаесет илјади сто и единаесет

Детали

Функција:
Tabletop Вазна
Стил:
Европа
Материјал:
Керамички
Боја Класификација:
#1302 Крик на Планината есен поли Фу шише #1301 Крик на Планината есен
цвет видови:
Меса вазна
НЕМА.:
DC9554
Стил:
Класичната Минг и Кинг Династии
Големина:
Голем медиум
Свеж

Избор на клиенти