.

.

New
Jingdezhen керамика глазура вазна модерни декоративни мода занаети вазна Украси Нов Дом Мебел

Jingdezhen керамика глазура вазна модерни декоративни мода занаети вазна Украси Нов Дом Мебел

DEN 6192.00
DEN 6657.60

Стока
Достапно.

Добредојдовте на нашата продавница!
[фалат] l***7[фалат] Xi * * * Кина[фалат] t***9[фалат] Zhang g * * *[фалат] t***2[фалат] x***1[фалат] z***6[фалат] Ванг * * * Тен[фалат] Li ***0[фалат] Yan ***1[фалат] Специјални ***5[фалат] Зајакот ***5[фалат] w***7[фалат] еден***3[фалат] ј***1[фалат] Да се * * * * *

Детали

Стил:
Класичен
Материјал:
Керамички
Функција:
Tabletop Вазна
цвет видови:
ТАБЕЛА вазна
Текстурата на материјалот:
Керамика
Стил:
Едноставен модерен
Големина:
Medium
Свеж

Избор на клиенти