.

.

New
8 инчен Водопад Текстура Елегантен Дизајн Вазна Бела Керамички Цвет Вазна Десктоп Украс за Дома Декор

8 инчен Водопад Текстура Елегантен Дизајн Вазна Бела Керамички Цвет Вазна Десктоп Украс за Дома Декор

DEN 829.00
DEN 953.28

Стока
Достапно.

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
* Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрален или негативен фидбек.
Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 4 работни дена .
*Погоден за секое Место - Совршени за дома простор и канцеларија, одлична за додавање на декоративни допре до секоја соба е оркестарот.
*Секогаш да го користат Материјалот на најдобар Квалитет - Направени од високо квалитетна керамика, произведени во Кина.5 cm (висина) , 5-5.5 cm (тесно грло), 5cm (Дното), 7. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
*Минималистички Стил - Обезбедува модерен & стилски смисла да се нагласи личноста на вашите дома декор.
* Ние само брод да се потврди цел адреси.
* Долго внатрешни превозот е под влијание на многу неочекувани работи, Ако производите не пристигне во 60days , ве молиме ги споделите со нас да се прошири на заштита на време или враќање
* Вашата повратна информација е многу важен за нашиот бизнис развој
* Срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.3 см (ширина)
*Она што е во кутијата - 1 Керамичка Вазна, без цветови. ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.
* Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Детали

Стил:
Европа
Број На Модел На:
DHMZV3
Материјал:
Керамички & Порцелански
Големина:
M
Функција:
Tabletop Вазна
дизајн:
Водопадот Текстура Дизајн
Примена:
Хидропоника, Вода Садење, Сушени цвет
Понудата:
Dropshipping, Wholesales
Свеж

Избор на клиенти