.

.

New
90cm/35.43 висина свадба колона Т патот води свадба декорација цвет мирување господар табела светилник за свадба 8pcs/многу

90cm/35.43 висина свадба колона Т патот води свадба декорација цвет мирување господар табела светилник за свадба 8pcs/многу

DEN 8160.00

Стока
Достапно.


Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 5-15 дена. Ние ќе се обидеме најдобро за пребарување од нашите соработуваа фабрики и купување за вас. Ви благодариме : )
Материјал : железо
Боја : сребрена
Опис : патот водич, светилник
Висина : околу 90cm/35. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ние не може да прифати било каква наплата, бидејќи купувачите одбие да плати такси или такси! За испорака термин,ние ќе го избере најдобриот испорака начин за база на истата, времето за испорака на пратката ќе го избере,ако ум,pls контактирајте со нас.
Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ние може да ви даде наплата ако ви се врати предметите во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било која причина(но треба да се обрне на испорака трошоци и даноци, да се вратат назад). Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена по нареди,во спротивно нарачката ќе бидат затворени од страна на Aliexpress! Ние само ќе брод на стандардните aderess во alipay.

Детали

Стил:
Европа
Број На Модел На:
Нови
Големина:
L
Бренд Име:
DesserXixi
Материјал:
Метал
Функција:
Кат Вазна
Свеж

Избор на клиенти