.

.

New
Jingdezhen 8 кг црвено керамички барел ricer кутија барел со капак резервоарот тоа масло цилиндар може да се спаси м kimchi цилиндар

Jingdezhen 8 кг црвено керамички барел ricer кутија барел со капак резервоарот тоа масло цилиндар може да се спаси м kimchi цилиндар

DEN 5196.00
DEN 5648.16

Стока
Достапно.


Детали

Стил:
Европа
Материјал:
Керамички & Порцелански
Големина:
S
Функција:
Кат Вазна
Свеж

Избор на клиенти